Pákai Öveges József Óvoda "Minden csoda alapja a szeretet."
Bemutatkozás

A Pákai Öveges József Óvoda, 2013. január 1-je óta, több átalakulás, intézményi átszervezés után Páka Székhelyintézménnyel, és két további telephellyel, (Csömödér és Nova) működik.
Intézményünkben 5 óvodai vegyes csoport, illetve egy egységes óvoda-bölcsődei csoport működik sikeresen. Gyermekeink összlétszáma jelenleg 115 fő.
Mindhárom intézményegység szerencsés földrajzi helyzetének köszönhetően elmondható, hogy gyönyörű természeti környezetben, megfelelő felszereltséggel, folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően ideális helyszínt biztosít a gyermekek harmonikus, igényeiket és érdekeiket maximálisan szem előtt tartó sokirányú fejlesztésének.
Óvodapedagógusaink, kisgyermeknevelőnk, munkatársaink mind magasan képzett szakemberek, akik nagy szakmai tapasztalattal, szeretettel várják a hozzánk jelentkező "lurkókat"!