Pákai Öveges József Óvoda-Bölcsőde
Nova-Méhecske csoport
Óvodapedagógusok: Dr.Gedeonné Valcsics Andrea (Andi néni)
Balla Emília (Emília néni)
Dadusok: Porkoláb Józsefné (Ildi dadus)
Tóth Ferencné (Évi dadus)
LEGFONTOSABB FELADATUNK,hogy:
_-a GYEREKEK nyugodt,vidám,szeretetteljes kulturált légkörben nevelkedjenek,
a SZÜLŐK biztonságtudattal,szívesen bízzák ránk gyermekeiket.
Kiemelten fontosnak tartjuk csoportunkban gyermekeink szabad JÁTÉKÁT,gazdag szerepjátékát ,melyek jelentősen hozzájárulnak személyiségük fejlődéséhez. A szabály és szokásrendszerünk következetes,megfelelő működését hangsúlyozzuk,a harmonikus mindennapjaink érdekében.(Gyermek,Szülő,Dadus,Óvó nénik)- MI EGYÜTT!
Tudatosan fejlesztjük gyermekeink társas kapcsolatainak alakítását,:az elfogadást,az egymásra figyelést, a segítségnyújtást,a pozitív érzelmi megnyilvánulások erősítését. Ennek érdekében nagyobb hangsúlyt fektetünk az ÉNEK-ZENEI nevelésnek, és a DRÁMAPEDAGÓGIÁNAK (Andi néni).
Arra törekszünk, hogy a gyermekeink lehetőséget kapjanak önmaguk megvalósítására,mi pedig utat találjunk a gyermekekhez,személyiségük fejlesztéséhez.
Míg megnövök:”Engem ne emeljen a magasba senki,
ha nem tud addig tartani míg tényleg megnövök.
Guggoljon ide mellém,- ha nem csak hallani,- de ÉRTENI akar,hogy közel legyen a szívdobogásunk”.
(Bertalan Ferenc)

Csoport hírek:

Nincs jelenleg aktuális csoport hír!