Pákai Öveges József Óvoda-Bölcsőde
Bemutatkozás

A Pákai Öveges József Óvoda-Bölcsőde, 2013. január 1-je óta, több átalakulás, intézményi átszervezés után Páka Székhelyintézménnyel, és két további telephellyel, (Csömödér és Nova) működik.
Intézményünkben 5 óvodai vegyes csoport, illetve egy mini bölcsődei csoport működik sikeresen. Gyermekeink összlétszáma jelenleg 87 fő.
Mindhárom intézményegység szerencsés földrajzi helyzetének köszönhetően elmondható, hogy gyönyörű természeti környezetben, megfelelő felszereltséggel, folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően ideális helyszínt biztosít a gyermekek harmonikus, igényeiket és érdekeiket maximálisan szem előtt tartó sokirányú fejlesztésének.
Óvodapedagógusaink, kisgyermeknevelőnk, munkatársaink mind magasan képzett szakemberek, akik nagy szakmai tapasztalattal, szeretettel várják a hozzánk jelentkező "lurkókat"!